PTF65301K00FYEB
MFR.Part #
PTF65301K00FYEB
JLCPCB Part #
C1800796
Description
-55℃~+150℃ 250mW 301kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS