PTF652K6700FXEB
MFR.Part #
PTF652K6700FXEB
JLCPCB Part #
C1800782
Description
-55℃~+150℃ 2.67kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS