PTF6528K700BXEK
MFR.Part #
PTF6528K700BXEK
JLCPCB Part #
C1442691
Description
-55℃~+150℃ 250mW 28.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS