PTF65280R93BYEK
MFR.Part #
PTF65280R93BYEK
JLCPCB Part #
C1442668
Description
-55℃~+150℃ 250mW 280.93Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS