PTF6525K000DZEK
MFR.Part #
PTF6525K000DZEK
JLCPCB Part #
C1442529
Description
-55℃~+150℃ 250mW 25kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS