PTF6524R900BZEK
MFR.Part #
PTF6524R900BZEK
JLCPCB Part #
C3475426
Description
-55℃~+150℃ 24.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS