PTF6522K600FYBF
MFR.Part #
PTF6522K600FYBF
JLCPCB Part #
C1443572
Description
-55℃~+150℃ 22.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors