PTF651K6900BZBF
MFR.Part #
PTF651K6900BZBF
JLCPCB Part #
C1445520
Description
-55℃~+150℃ 1.69kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors