PTF65120K00BXEK
MFR.Part #
PTF65120K00BXEK
JLCPCB Part #
C3475387
Description
-55℃~+150℃ 120kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS