PTF6510K000DXEK
MFR.Part #
PTF6510K000DXEK
JLCPCB Part #
C1443591
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS