PTF65100R00AZEK
MFR.Part #
PTF65100R00AZEK
JLCPCB Part #
C1442699
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS