PTCCL07H141HTE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTCCL07H141HTE
JLCPCB Part #
C3761328
Description
0℃~+70℃ 140mA 210mA 265V 29Ω 800mA Plugin Resettable Fuses ROHS