PTCCL05H271DTE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTCCL05H271DTE
JLCPCB Part #
C3761079
Description
-40℃~+85℃ 2.5A 270mA 30V 405mA 5mm 6Ω 插件 Resettable Fuses ROHS