PR03000203303JAC00
MFR.Part #
PR03000203303JAC00
JLCPCB Part #
C1364353
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 3W Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL16.7mm Through Hole Resistors ROHS