PR03000203001JAC00
MFR.Part #
PR03000203001JAC00
JLCPCB Part #
C1368577
Description
-55℃~+155℃ 3W 3kΩ Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL16.7mm Through Hole Resistors ROHS