PR03000202703JAC00
MFR.Part #
PR03000202703JAC00
JLCPCB Part #
C1366575
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 3W Metal Film Resistors ±250ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL16.7mm Through Hole Resistors ROHS