PR02000207503JR500
MFR.Part #
PR02000207503JR500
JLCPCB Part #
C1740913
Description
-55℃~+155℃ 2W 750kΩ Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL10mm Through Hole Resistors ROHS