PR02000206802JR500
MFR.Part #
PR02000206802JR500
JLCPCB Part #
C3009415
Package
Plugin,D3.9xL10mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 68kΩ Metal Film Resistors ±250ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL10mm Through Hole Resistors ROHS