PR02000203302JR500
MFR.Part #
PR02000203302JR500
JLCPCB Part #
C1741980
Package
Plugin,D3.9xL10mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 33kΩ Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL10mm Through Hole Resistors ROHS