PR02000202201JA100
MFR.Part #
PR02000202201JA100
JLCPCB Part #
C3008955
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 2W Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL10mm Through Hole Resistors ROHS