PR01000105102JR500
MFR.Part #
PR01000105102JR500
JLCPCB Part #
C1740252
Package
Plugin,D2.5xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 51kΩ Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS