PR01000102202JR500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PR01000102202JR500
JLCPCB Part #
C1740495
Package
Plugin,D2.5xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 22kΩ Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS