PLZ33C-G3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PLZ33C-G3/H
JLCPCB Part #
C3740418
Package
MicroSMF(DO-219AC)
Description
1 Independent 200nA@25V 30.9V~32.5V 33V 65Ω 960mW MicroSMF(DO-219AC) Zener Diodes ROHS