PLTT0805Z8660AGT5
MFR.Part #
PLTT0805Z8660AGT5
JLCPCB Part #
C4291865
Description
-55℃~+215℃ 250mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS