PLTT0805Z3831QGT5
MFR.Part #
PLTT0805Z3831QGT5
JLCPCB Part #
C3921562
Description
-55℃~+215℃ 250mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS