PLTT0805Z2522AGT5
MFR.Part #
PLTT0805Z2522AGT5
JLCPCB Part #
C4328220
Description
-55℃~+215℃ 25.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS