PLTT0805Z2262QGT5
MFR.Part #
PLTT0805Z2262QGT5
JLCPCB Part #
C3940042
Description
-55℃~+215℃ 22.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS