PLT0805Z9760LBTS
MFR.Part #
PLT0805Z9760LBTS
JLCPCB Part #
C3978759
Description
-55℃~+125℃ 250mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount