PLT0805Z3881LBTS
MFR.Part #
PLT0805Z3881LBTS
JLCPCB Part #
C4273194
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.88kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount