PLT0805Z2101LBTS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PLT0805Z2101LBTS
JLCPCB Part #
C3946930
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 2.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount