PLT0603Z9761LBTS
MFR.Part #
PLT0603Z9761LBTS
JLCPCB Part #
C4050458
Description
-55℃~+125℃ 150mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount