PLT0603Z6651LBTS
MFR.Part #
PLT0603Z6651LBTS
JLCPCB Part #
C4147339
Description
-55℃~+125℃ 150mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount