PLT0603Z5690LBTS
MFR.Part #
PLT0603Z5690LBTS
JLCPCB Part #
C4278125
Description
-55℃~+125℃ 150mW 569Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount