PLT0603Z2082LBTS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PLT0603Z2082LBTS
JLCPCB Part #
C4043993
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 150mW 20.8kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount