PLT0603Z1381LBTS
MFR.Part #
PLT0603Z1381LBTS
JLCPCB Part #
C4202398
Description
-55℃~+125℃ 1.38kΩ 150mW Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount