PLT0603Z1351LBTS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PLT0603Z1351LBTS
JLCPCB Part #
C3979112
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1.35kΩ 150mW Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount