PHP00805E2032BST1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PHP00805E2032BST1
JLCPCB Part #
C4022973
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 0.63W 20.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS