PEP0805Y2403WNTA
MFR.Part #
PEP0805Y2403WNTA
JLCPCB Part #
C4159191
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS