PEP0603Y1002BGTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PEP0603Y1002BGTA
JLCPCB Part #
C3971018
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 320mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS