PC-3075R00KE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PC-3075R00KE66
JLCPCB Part #
C6141681
Package
Plugin
Description
30W 75Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS