PBWR50000F
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PBWR50000F
JLCPCB Part #
C1573688
Package
Plugin
Description
10W 500mΩ ±1% ±15ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS