PB5008-E3/45
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PB5008-E3/45
JLCPCB Part #
C5224096
Package
SIP-4
Description
-55℃~+150℃ 1.1V@22.5A 10uA 450A 45A 800V Single-Phase Rectifier SIP-4 Bridge Rectifiers ROHS