PB5006-E3/45
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PB5006-E3/45
JLCPCB Part #
C2927408
Package
SIP-4
Description
-55℃~+150℃ 10uA@600V 1V@22.5A 450A 45A 600V Single-Phase Rectifier SIP-4 Bridge Rectifiers ROHS