PB3508-E3/45
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PB3508-E3/45
JLCPCB Part #
C335610
Package
SIP-4
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.1V@17.5A 10uA@800V 350A 4.2A 800V Single-Phase Rectifier SIP-4 Bridge Rectifiers ROHS