P4KE400CA-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P4KE400CA-E3/73
JLCPCB Part #
C1666775
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
1uA 342V 380V 400W@10/1000us 548V 730mA@10/1000us Bidirectional TVS DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS