P2010K20R0FNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P2010K20R0FNT
JLCPCB Part #
C4294807
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 20Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS