P2010E3320BBT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P2010E3320BBT
JLCPCB Part #
C4012427
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 332Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount