P16NP223MAB15
MFR.Part #
P16NP223MAB15
JLCPCB Part #
C7279890
Package
Plugin-3P,D=16mm
Description
1 1W ±150ppm/℃ ±20% Plugin-3P,D=16mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS