P1206H1052FBTA
MFR.Part #
P1206H1052FBTA
JLCPCB Part #
C4001684
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 333mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount