P1206E22R1BBT
MFR.Part #
P1206E22R1BBT
JLCPCB Part #
C4158974
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount